Slavoj OPEN III. ročník - 2013

 

Třetí ročník bych definoval jasně! Nárůst počtů zúčastněných a nárůst kvality! Prvním nasazeným hráčem turnaje byl Kuba Vítek z Loko Plzeň, juniorská nadějný hráč Západních Čech. Druhým nasazeným hráčem byl rovněž hráč Lokomotivy Plzeň, Martin Kotýk. V pavouku startoval i vítěz druhého ročníku, Adam Posejpal.... Mohl bych pokračovat dále, ale pojďme k nějakým výsledkům.

Los si s mnoha hráči zažertoval, takže jsme mohli vidět několik klubových soubojů. V prvním kole se střetli dva klatovští hráči. Jirka Pšajdl (bývalý hráč I. a II. ligy) jasně přehrál Jaromíra Šafaříka (vítěze debla z předešlého ročníku). Další klubový souboj sehráli borci z Nové Vsi. Jarda Mourek se lépe vyspal a udolal Pavla Markova. I slavoj měl své klubové derby. Kuba Rozlivek (další nadějný hráč Západních Čech) přejel Pavla Stadlera. Předčasné finále se sehrálo již v semifinále, kdy Adam Posejpal (vítěz loňského ročníku) nestačil 

Dvouhra

 

Čtyřhra

Do debla naskočilo celkem 7 dvojic! Do semifinále se probojovala dvojice Jarda Mourek a Pavel Markov z Nové Vsi, kteří v boji o finále po boji padli s klatovskou dvojicí Jarda Pučelík s Mírou Šafaříkem. Ve druhém semifinále se potkali na kurtu tři hráči našeho klubu. Ve třísetové bitvě zvítězily zkušenosti a o titul mohla usilovat domácí dvojice Adam Posejpal - Tomáš Skuhravý. Finále bylo v tomto ročníku jasnou záležitostí a domácí získali putovní pohár.